Skip to main content

Zadośćuczynienia

Podejmujemy się dochodzenia i egzekwowania zadośćuczynienia od ubezpieczycieli a także osób prywatnych. Świadczymy pomoc zarówno na etapie przedsądowym jak i Sądowym przed każdą instancją Sądów Polskich.

Zgłoś sprawę


Imię i nazwisko *
E-mail *
Telefon *
Miejscowość *
Przeciwko komu chcesz wystąpić o zadośćuczynienie? - Podaj pełną nazwę *
Za co? - Opisz w kilku zdaniach: *
0 (Min. 0 Znaków)
Dlaczego? - Uzasadnij: *
0 (Min. 0 Znaków)
Dodatkowe uwagi: (opcjonalnie)
0 (Min. 0 Znaków)
Dodaj załącznik
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Oświadczam, że jestem zainteresowany przekazaniem sprawy z powyższego formularza do jej wstępnej analizy oraz zlecam Kancelarii Prawnej LEGATO wybór profesjonalnego pełnomocnika, który byłby gotowy do podjęcia się jej prowadzenia. Po przedstawieniu pełnomocnika zgoda na prowadzenie sprawy jest dobrowolna i dopiero po jej wyrażeniu, strony zawrą właściwą umowę główną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnianie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Kancelarię Prawną LEGATO z siedzibą w Legnicy w zakresie niezbędnym do realizacji umowy o dochodzenie roszczeń, a także na otrzymywanie od Kancelarii Prawnej LEGATO oraz podmiotów współpracujących informacji handlowych przesyłanych drogą elektroniczną, o których mowa w art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

ZADOŚĆUCZYNIENIA


Przykładowe ZADOŚĆUCZYNIENIA:
  • śmierć w wypadku
  • śmierć bliskiej osoby
  • poniesiona krzywda
  • wypadki komunikacyjne
Uzupełnij formularz. Nasz dział prawny przeprowadzi dla Ciebie wstępną weryfikację sprawy.