Skip to main content

ODSZKODOWANIE ZA USZCZERBEK NA ZDROWIU Z POLISY UBEZPIECZENIOWEJ

LEGATO - Wysokie odszkodowania z innych tytułów ubezpieczeń.

LEGATO - Wysokie odszkodowania za wypadek samochodowy.

Godne odszkodowanie z OC, polisy bądź z innego tytułu ubezpieczeniowego za uszczerbek na zdrowiu bardzo często pozwala na niezbędne leczenie i poprawę jakości życia osoby dotkniętej skutkami zdrowotnymi wypadku. Wiele osób w ciągu swojego życia w jakiś sposób zostało poszkodowanych. Czy to w pracy, czy w czasie jazdy samochodem, rowerem, motocyklem. Podczas odpoczywania, czy podczas wykonywania obowiązków. W parku, w lesie. Nad jeziorem czy w górach. Niewiele osób wie, o tym że mogą ubiegać się o odszkodowanie. Środki, które zrekompensują wyrządzone krzywdy to między innymi odszkodowanie. Kancelaria Prawna LEGATO może w tym pomóc. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju dochodzeniem odszkodowań. Działamy w tej dziedzinie od początku swojej działalności.
Ponadto oprócz standardowych świadczeń, można dochodzić także tych które przysługują nam z innych przepisów prawa np. ubezpieczony pracownik ma prawo dochodzenia jednorazowego odszkodowania od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która ustalana jest na podstawie stawek za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu. Jeśli posiadamy dodatkowe indywidualne polisy ubezpieczeniowe to także możemy ubiegać się świadczeń wynikających z ich zawarcia z ubezpieczycielem.
LEGATO odzyskuje odszkodowania zdrowotne z OC sprawcy, polisy NNW, ubezpieczeń grupowych i ZUS i wielu innych. Pełne zaangażowanie i znajomość przepisów prawa pozwala uzyskać maksymalne świadczenia pieniężne na rzecz naszych klientów.

Pomagamy dochodzić m. in.:

 • zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów zakupu leków, medykamentów i środków opatrunkowych
 • zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie
 • jednorazowe odszkodowanie za wypadek, pozwalające poszkodowanemu na powrót do normalności
 • renta na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb osoby uprawnionej
LEGATO uzyskuje najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienia z OC sprawcy wypadku lub osoby odpowiedzialnej za niedopełnienie swoich obowiązków bądź odpowiedzialnej z innych tytułów prawnych.
Wysokość stawek uzależniona jest od oceny/wyceny szkody (oszacowanie jej wielkości i wpływu na życie poszkodowanego, rodzaj, charakter, intensywność i czas trwania cierpień fizycznych i psychicznych, np. pobyt w szpitalu, bolesność i długotrwałość zabiegów, dokonywane operacje, konieczne dodatkowe leczenie, utrzymujący się ból, itp.)
Ocenę opieramy na dokumentacji medycznej która jest zgromadzona w sprawie. Historia leczenia i procentowy uszczerbek na zdrowiu bardzo często ma decydujący wpływ na wysokość świadczeń pieniężnych.

Dlaczego warto współpracować z Kancelarią LEGATO?

 • Brak opłat wstępnych, zaliczek za dochodzenie odszkodowania po wypadku samochodowym;
 • Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero gdy uzyskamy odszkodowanie po wypadku samochodowym;
 • Zapewniamy bezpłatne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia sprawy działamy na terenie całej Polski;
 • Uzyskujemy zawsze wysokie odszkodowania za wypadek samochodowy obejmujące szkodę rzeczową i osobową (odszkodowanie zdrowotne, zadośćuczynienie).
 • Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej, a nasi specjaliści wskażą o jaką kwotę odszkodowania możemy razem zawalczyć.
 • Minimum formalności po stronie Klienta!
 • Oferujemy kompleksowe prowadzenie spray na każdym etapie sądowym jak i przedsądowym.

Zostałeś poszkodowany?

Opisz nam swoją sprawę. Weryfikacja jest całkowicie bezpłatna.

Imię i nazwisko *
E-mail *
Miejscowość *
Telefon *
Opis zdarzenia
0 (Min. 0 Znaków)
Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności Kancelarii Legato.
Dodaj załącznik
Przeglądaj pliki No file chosen