Skip to main content

ODSZKODOWANIE I ZADOŚĆUCZYNIENIE Z OC SPRAWCY WYPADKU

LEGATO - Wysokie zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne.

LEGATO - Wysokie zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne.

Naczelną zasadą w przypadku ubezpieczeń z OC sprawcy wypadku jest zasada „nieznajomość prawa szkodzi”. Osoby uprawnione nie wiedzą, jakie środki pieniężne należą im się z tytułu ubezpieczenia OC sprawcy.
Liczne świadczenia odszkodowawcze i zadośćuczynienia mogą być pokrywane z OC sprawcy wypadku. Wysokość uzyskiwanych stawek jest uzależniona od znajomości przepisów, praktyki i rodzaju poniesionego uszczerbku na zdrowiu/majątku. Rekompensata poniesionych strat psychicznych i fizycznych pozwala na powrót do normalnego życia.
Ubezpieczyciele zazwyczaj wypłacają niezbędne minimum świadczeń, bardzo często też odmawiają zapłaty w całości. Niestety, wielu poszkodowanych się na to godzi. Szansa na dodatkowe pieniądze bardzo często jest tracona przez brak działań osoby uprawnionej bądź jej nieumiejętne prowadzenie sprawy.
Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Nasza Kancelaria Prawna LEGATO specjalizuje się tego typu sprawach. Wieloletnie doświadczenie (ponad 1000 spraw) pozwala uzyskać jak największe świadczenia pieniężne od ubezpieczycieli. Odszkodowanie za obrażenia w wypadku komunikacyjnym przysługuje każdej osobie, która nie z własnej winy brała w nim udział.
Trudność z ustaleniem wysokości odszkodowania i zadośćuczynienia bardzo często sprawia, że nie otrzymujemy pieniędzy od ubezpieczyciela. Umiejętne prowadzenie sprawy pozwala uzyskać nawet od 200% do 1 500 % wyższe odszkodowania.
Pokrzywdzonym, którzy utracili kogoś najbliższego, pomagamy dochodzić wysokich odszkodowań i zadośćuczynień z OC sprawcy wypadku śmiertelnego. Dlaczego warto z nami współpracować:
  • Brak opłat wstępnych, zaliczek za dochodzenie odszkodowania po wypadku samochodowym;
  • Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero gdy uzyskamy odszkodowanie po wypadku samochodowym;
  • Zapewniamy bezpłatne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia sprawy działamy na terenie całej Polski, pomagamy w czynnościach prawnych (wnioski, pozwy dowodów, udowadnianie odpowiedzialności sprawcy).
  • Nie zawieramy ugody bez zgody Klienta.
  • Uzyskujemy zawsze wysokie odszkodowania za wypadek samochodowy obejmujące szkodę rzeczową i osobową (odszkodowanie zdrowotne, zadośćuczynienie).
  • Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej, a nasi specjaliści wskażą o jaką kwotę odszkodowania możemy razem zawalczyć.
  • Minimum formalności po stronie Klienta!
  • Oferujemy kompleksowe prowadzenie spray na każdym etapie sądowym jak i przedsądowym
Zachęcamy do bezpłatnej weryfikacji sprawy. Nasi prawnicy nakreślą o jakie środki pieniężne możemy razem zawalczyć.

Zostałeś poszkodowany?

Opisz nam swoją sprawę. Weryfikacja jest całkowicie bezpłatna.

Imię i nazwisko *
E-mail *
Miejscowość *
Telefon *
Opis zdarzenia
0 (Min. 0 Znaków)
Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności Kancelarii Legato.
Dodaj załącznik
Przeglądaj pliki No file chosen