ODSZKODOWANIE I ZADOŚĆUCZYNIENIE Z OC SPRAWCY WYPADKU

LEGATO - Wysokie zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne.

LEGATO - Wysokie zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne.

Naczelną zasadą w przypadku ubezpieczeń z OC sprawcy wypadku jest zasada „nieznajomość prawa szkodzi”. Osoby uprawnione nie wiedzą, jakie środki pieniężne należą im się z tytułu ubezpieczenia OC sprawcy.
Liczne świadczenia odszkodowawcze i zadośćuczynienia mogą być pokrywane z OC sprawcy wypadku. Wysokość uzyskiwanych stawek jest uzależniona od znajomości przepisów, praktyki i rodzaju poniesionego uszczerbku na zdrowiu/majątku. Rekompensata poniesionych strat psychicznych i fizycznych pozwala na powrót do normalnego życia.
Ubezpieczyciele zazwyczaj wypłacają niezbędne minimum świadczeń, bardzo często też odmawiają zapłaty w całości. Niestety, wielu poszkodowanych się na to godzi. Szansa na dodatkowe pieniądze bardzo często jest tracona przez brak działań osoby uprawnionej bądź jej nieumiejętne prowadzenie sprawy.
Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Nasza Kancelaria Prawna LEGATO specjalizuje się tego typu sprawach. Wieloletnie doświadczenie (ponad 1000 spraw) pozwala uzyskać jak największe świadczenia pieniężne od ubezpieczycieli. Odszkodowanie za obrażenia w wypadku komunikacyjnym przysługuje każdej osobie, która nie z własnej winy brała w nim udział.
Trudność z ustaleniem wysokości odszkodowania i zadośćuczynienia bardzo często sprawia, że nie otrzymujemy pieniędzy od ubezpieczyciela. Umiejętne prowadzenie sprawy pozwala uzyskać nawet od 200% do 1 500 % wyższe odszkodowania.
Pokrzywdzonym, którzy utracili kogoś najbliższego, pomagamy dochodzić wysokich odszkodowań i zadośćuczynień z OC sprawcy wypadku śmiertelnego. Dlaczego warto z nami współpracować:
  • Brak opłat wstępnych, zaliczek za dochodzenie odszkodowania po wypadku samochodowym;
  • Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero gdy uzyskamy odszkodowanie po wypadku samochodowym;
  • Zapewniamy bezpłatne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia sprawy działamy na terenie całej Polski, pomagamy w czynnościach prawnych (wnioski, pozwy dowodów, udowadnianie odpowiedzialności sprawcy).
  • Nie zawieramy ugody bez zgody Klienta.
  • Uzyskujemy zawsze wysokie odszkodowania za wypadek samochodowy obejmujące szkodę rzeczową i osobową (odszkodowanie zdrowotne, zadośćuczynienie).
  • Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej, a nasi specjaliści wskażą o jaką kwotę odszkodowania możemy razem zawalczyć.
  • Minimum formalności po stronie Klienta!
  • Oferujemy kompleksowe prowadzenie spray na każdym etapie sądowym jak i przedsądowym
Zachęcamy do bezpłatnej weryfikacji sprawy. Nasi prawnicy nakreślą o jakie środki pieniężne możemy razem zawalczyć.

Zostałeś poszkodowany?

Opisz nam swoją sprawę. Weryfikacja jest całkowicie bezpłatna.

Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB
    Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki.